На Програму розвитку культури і мистецтв на 2022-2024 роки передбачають понад 10 мільйонів
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 24 листопада 2021 року о 15:16

Відповідний проєкт рішення буде розглянуто завтра на сесії Мукачівської міської ради.

Згідно з паспортом програми етап реалізації складається з трьох етапів:

• І етап – 2022 рік;
  • ІІ етап – 2023 рік;
  • ІІІ етап – 2024 рік.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми становить 10 мільйонів 751 тисяча 500 гривень.

На основні заходи річного плану культурно-масової роботи закладів культури і мистецтв на 2022 рік передбачено 675 тисяч гривень, на організацію та проведення загальноміських культурно-мистецьких заходів,  літературних зустрічей та конференцій, підтримку працівників закладів культури і мистецтв, місцевих творчих діячів та колективів – 300 тисяч гривень, на фестивалі та конкурси – 800 тисяч гривень.

Також на 2022 рік програма передбачає 160 тисяч гривень на забезпечення участі учнів мистецьких шкіл, творчих колективів та індивідуальних виконавців закладів культури і мистецтв у міжнародних конкурсах, фестивалях, виставках, мистецьких акціях. Також ця сума включає оплату прийому іноземних виконавців, творчих колективів, тощо у фестивалях та інших культурно-мистецьких заходах.