На реформування та підтримку водопровідного і каналізаційного господарства Мукачівської громади на наступний рік передбачили понад 58 млн. грн.
Міська рада, опубліковано 21 грудня 2021 року о 11:25

Понад 2 млн. 900 тис. гривень передбачають на закупівлю нового обладнання: труб, засовок, двигунів тощо. Водозабір Севастопольський планується зробити повністю автономним, також  будуть придбані нові двигуни для водозабору Чинадіївського. Завдяки новому оснащенню та модернізації вдасться зекономити кошти на електроенергії, також буде придбано новий пристрій для моніторингу та оперативного усунення витоків води. Окрім того, програмою передбачено встановлення загальнобудинкових лічильників в багатоповерхівках міста.

Проєкт програми на 2022-2024 роки затвердили на сесії Мукачівської міськради. Фінансовий ресурс програми на 3 роки становить понад 101 млн. грн.