На розгляд виконавчого комітету Мукачівської міської ради подано проєкт рішення про затвердження платних послуг Мукачівського історичного музею
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 15 червня 2021 року о 11:18

З метою залучення додаткових коштів для якісного функціонування Мукачівського історичного музею, покращення рівня культурного обслуговування його відвідувачів, продовження ремонтно-реставраційних та оздоблювальних робіт історичної споруди замку «Паланок», на чергове засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради подано проєкт рішення «Про затвердження переліку та вартості платних послуг Мукачівського історичного музею (нова редакція)».

З 1 липня вартість вхідних квитків (1 особа) становитиме:

• для дорослих - 100,00 грн.
  • для дітей шкільного віку - 50,00 грн.

Для окремих категорій розроблено «Пільговий»  вхідний квиток (1 особа. за наявності відповідного посвідчення):

• для студентів, пенсіонерів, батьків багатодітних сімей - 70,00 грн.
  • для дорослих з карткою «Мукачівця» - 25,00 грн.
  • для пенсіонерів та дітей з карткою «Мукачівця» - 15,00 грн.

Також при придбанні 10 і більше вхідних квитків – кожен 10 квиток безкоштовний.

Право безкоштовного обслуговування (за наявності відповідних посвідчень) мають: діти віком до 6 (шести) років; діти з багатодітних сімей; діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів та дитячих будинків; особи з інвалідністю 1 та 2 груп загального захворювання; особи з інвалідністю з дитинства; ветерани ВВВ; інваліди війни та діти війни; учасники бойових дій та учасники АТО/ООС; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілі від Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії; працівники музеїв та закладів музейного типу.

Екскурсійні послуги (група до 20 осіб):

• для дорослих – 300,00 грн.
  • для дітей – 200,00 грн.

Вінчання (у приміщенні екуменічної церкви, 1 година) – 500,00 грн.

Укладання шлюбу (бастіон, 1 година) – 1000,00 грн.

Проведення кінозйомки (1 година) – 500,00 грн.

Надання приміщення Лицарського залу (конференц-залу) для проведення урочистих та культурних заходів (1 година) – 500,00 грн.

Надання приміщення картинної галереї для проведення виставок (14 днів) – 4000,00 грн.

Послуга «Шлюб за добу» - 2500,00 грн.

Детальніше з проєктом рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Мукачівської міської ради у розділі Управління містом/Проєкти рішень виконавчого комітету Мукачівської міської ради