На сесії міської ради підтримано рішення про забезпечення здійснення міжбюджетних трансфертів між бюджетами на здійснення видатків у сфері освіти
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 27 січня 2022 року о 11:01

Проект рішення було створено з метою сприяння отриманню освітніх послуг та забезпечення права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття освіти у відповідних територіальних громадах, на території яких недостатньо закладів освіти та ІРЦ комунальної власності, а також впорядкування здійснення видатків бюджету Мукачівської міської територіальної громади в частині фінансування закладів, які перебувають у комунальній власності Мукачівської міської територіальної громади та підпорядковуються управлінню освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

Передача коштів ТГ, які отримують освітні послуги у закладах освіти комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади, на здійснення відповідних видатків бюджету Мукачівської міської територіальної громади здійснюється у встановленому бюджетним законодавством порядку на підставі рішень відповідних місцевих рад та договору про передачу міжбюджетного трансферту на відповідний рік, укладеного між такими радами.

Для цілей застосування цього рішення особа (здобувач освітніх послуг) вважається такою, що проживає на території ТГ, якщо на відповідній території зареєстровано його місце проживання, а у разі відсутності у нього такої реєстрації – місце проживання його батьків.