На сесії міської ради ухвалили рішення «Про врегулювання питань оренди та приватизації комунального майна Мукачівської міської територіальної громади»
Міська рада, опубліковано 04 березня 2021 року о 16:26

Приватизація майна, що перебуває у комунальній власності Мукачівської міської територіальної громади здійснюється в порядку, визначеному Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу».

Управління міського господарства Мукачівської міської ради є органом приватизації майна, що перебуває у комунальній власності Мукачівської міської територіальної громади. Оренда майна, що перебуває у комунальній власності Мукачівської міської територіальної громади здійснюється в порядку, визначеному Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна». Дія цього рішення не поширюється на приватизацію та оренду об’єктів житлового фонду, у тому числі гуртожитків.