На сесії міської ради внесено зміни до бюджету
Фінансове управління, опубліковано 29 квітня 2021 року о 17:17

Рішенням чергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 29.04.2021 року «Про внесення змін до бюджету Мукачівської міської  територіальної громади на 2021 рік» до бюджету внесені  наступні зміни:

• розподілено залишок коштів загальному та спеціальному фондах бюджету Мукачівської міської територіальної громади, що склався станом  на 01.01.2021 року в сумі 6 256,2 тис.  грн., а саме:

За рахунок загального фонду бюджету 3,0 млн.грн, які спрямовано  на реалізацію програми поліпшення умов несення служби, організації виховного та навчального процесу у військовій частині А1556 на 2021 рік  шляхом надання субвенції з місцевого бюджету державному бюджету  та  500,00 тис.грн для придбання обладнання для СОК ДЮСШ.

За рахунок спеціального фонду бюджету  спрямовано 2,8 млн.грн, з них:

За рахунок залишку коштів бюджету розвитку 2,1 млн.грн, які направлено на видатки капітального характеру та 651,2 тис.грн за рахунок  залишку коштів цільового фонду бюджету, які спрямовано на оновлення матеріально-технічної бази Мукачівського міськвиконкому.

• Затверджено зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету (у межах загального обсягу) та за рахунок перерозподілу:

2 411,0 тис.грн на реалізацію Програми реформування та підтримки  водопровідного господарства;

6 000,0 тис.грн на реалізацію Програми благоустрою території Мукачівської міської територіальної громади (поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів та проїзної частини вулиць).

• Затверджено зміни до переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів  бюджету розвитку та зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.