Гаряча лінія міста
(03131) 3-44-00
Меню
На сесії міської ради затвердили положення про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника закладу
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 23 грудня 2020 року о 15:48

Положення визначає порядок організації та проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти, засновником яких є Мукачівська міська рада.

Щодо керівника закладу, то керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на 6 років на підставі рішення конкурсної комісії, відповідно до Закону.

Після закінчення строку, на який укладено строковий трудовий договір, трудові відносини припиняються та не можуть бути продовжені на невизначений строк.

З особою, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше, укладається трудовий договір строком на 2 роки. Після закінчення строку дії такого строкового трудового договору та за умови належного його виконання сторони мають право продовжити строк дії відповідного строкового трудового договору ще на чотири роки без проведення конкурсу.

Особа не може бути керівником одного і того ж закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд (крім тих, що розташовані в населених пунктах з одним закладом загальної середньої освіти).

Після закінчення другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в іншому закладі загальної середньої освіти або продовжити роботу в тому самому закладі на іншій посаді.

Конкурсний відбір кандидата конкурсу здійснюється за результатами таких етапів:

І етап - перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України"Про освіту" та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти. Перевірки знань законодавства шляхом (комп’ютерного тестування), за результатами якого до наступного етапу допускається кандидат, який надав більше 50 % правильних відповідей;

ІІ етап - перевірка професійних компетентностей шляхом виконання ситуаційного завдання (письмово);

ІІІ етап - публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux