На сесії схвалили Програму стимулювання та підтримки створення ОСББ в Мукачівській ТГ на 2022-2024 рр.
Управління міського господарства, опубліковано 26 серпня 2021 року о 15:40

Метою Програми є стимулювання створення та забезпечення ефективного функціонування ОСББ на території Мукачівської міської територіальної громади, підвищення ефективності управління житловим фондом, забезпечення надійності та безпечної експлуатації житлового фонду, вирішення проблем з реалізації права власності у багатоквартирному будинку.

Дана мета реалізується шляхом часткового відшкодування понесених витрат ОСББ, на впровадження заходів з енергозбереження за Програмою Фонду енергоефективності «ЕНЕРГОДІМ», з бюджетів різних рівнів, коштів ОСББ та інших коштів, залучення яких не заборонене чинним законодавством України, а також надання фінансової допомоги на умовах співфінансування на:

• встановлення вузла(ів) обліку споживання води з засобами дистанційної передачі результатів вимірювання;

Рішення «Про затвердження Програми підтримки та стимулювання створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки» прийняте на сесії Мукачівської міської ради та набирає чинності з 01.01.2022 року.