На сесії затвердили Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 24 вересня 2020 року о 14:13

На посаду педагогічних працівників Центру може бути призначено особу, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п'ять років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Порядку.

Не може обіймати посаду педагогічних працівників Центру особа, яка:

1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину;

3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;

4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

5) підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи: копію паспорта громадянина України; письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі; копію трудової книжки; копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних(додаток 1 до цього Положення); довідку про відсутність судимості.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом та реєстрація документів від претендентів здійснюється директором Центру.