На виконкомі внесли зміни до Програми підтримки та стимулювання створення ОСББ
Управління міського господарства, опубліковано 23 листопада 2021 року о 14:26

Розглянувши проєкт змін до Програми підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, з метою підвищення рівня комфортності та безпеки проживання мешканців багатоквартирних будинків, стимулювання використання сучасних систем безпеки для співвласників багатоквартирних будинків, враховуючи Порядок розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затверджений рішенням 66 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Мукачівської міської ради вирішили схвалити зміни до Програми підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням 3-ї позачергової сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання від 22.12.2020р. №106, а саме: «Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма».