На виконкомі внесли зміни до бюджету Мукачівської громади
Фінансове управління, опубліковано 21 вересня 2022 року о 16:12

На  позачерговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради 21 вересня 2022 року, враховуючи Перехідні положення Бюджетного кодексу України та Постанову Кабінету міністрів України від 11.03.2022р. №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», беручи до уваги пропозиції головного розпорядника коштів, до бюджету Мукачівської міської територіальної громади на 2022 рік  внесено зміни, а саме:

• затверджено зміни до розподілу бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах місцевого бюджету (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів бюджету – виконавчий комітет  Мукачівської міської ради, управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та  управління міського господарства Мукачівської міської ради;
  • внесено зміни до переліку місцевих (регіональних) програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету.