На засіданні виконавчого комітету присвоєно нові поштові адреси нежитловим приміщенням
Управління міського господарства, опубліковано 21 вересня 2021 року о 13:09

З метою впорядкування адресного господарства Мукачівської міської територіальної громади, розглянувши заяву гр. Дурунда М.В. на підставі правовстановлюючих документів, матеріалів технічної інвентаризації, на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради, яке відбулося 21.09.2021 року, прийнято рішення про присвоєння поштової адреси нежитловим приміщенням (торговому закладу з офісними приміщеннями), введеним в експлуатацію на підставі декларації про готовність об'єкта до експлуатації на земельній ділянці площею 0,037 га - вул. Коменського Яна Амоса, 45А.

Власника зобов'язано встановити номерний знак на об’єкті нерухомого майна після реєстрації права власності.