Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради схвалили проєкт Програми благоустрою території Мукачівської міської територіальної громади на 2020-2022 роки в новій редакції.
Управління міського господарства, опубліковано 23 лютого 2021 року о 14:19

З метою утримання об’єктів благоустрою Мукачівської міської територіальної громади в належному стані, даним проєктом передбачено додатковий перелік заходів, а саме  капітальний ремонт об’єктів житлово-комунального господарства, виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення робіт по капітальному ремонту об’єктів благоустрою та безпосередньо збільшення суми коштів на виконання заходів утримання об'єктів зеленого господарства, кладовищ, дамб, обслуговування камер відеоспостереження.