На засіданні виконавчого комітету схвалено проєкти програм, коштом яких планується підтримка захисників у 2023 році
Міська рада, опубліковано 26 січня 2023 року о 11:02

З перших днів війни головний акцент у роботі міської влади - допомога нашим захисникам.

З початку повномасштабної війни з бюджету Мукачівської міської територіальної громади рішеннями виконавчого комітету та сесій міськради на підтримку захисників виділено вже понад 502 млн. гривень.

Сьогодні на виконкомі погоджено проєкти програм, які буде винесено на розгляд сесії міськради.

Це програми з фінансовим ресурсом:

• Матеріально-технічного забезпечення підрозділів Сил територіальної оборони на 2023 рік – 30 млн.
  • Матеріально-технічного забезпечення військових формувань для виконання оборонних заходів на період воєнного стану на 2023 рік – 20 млн.
  • Підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби в 27 прикордонному загоні на 2023 рік – 15 млн.
  • Поліпшення матеріально-технічної бази 2 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Закарпатській області на 2023 рік – 2,2 млн.
  • Забезпечення профілактики злочинності, правопорядку та безпеки на території Мукачівської міської територіальної громади на 2023 рік – 10 млн.
  • Поліпшення умов несення служби, організації виховного та навчального процесу у військовій частині А1556 – 30 млн (128-а гірсько-штурмова Закарпатська бригада)
  • Матеріально-технічного забезпечення та поліпшення умов несення служби структурних підрозділів військової частини 3115 Національної гвардії України на 2023 рік. – 15 млн.
  • Сприяння діяльності Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2023 рік – 3 млн.
  • Покращення матеріально-технічної бази військової частини А1047 на 2023 рік 26 млн. ( військовий шпиталь у Мукачеві)