На зберіганні у архівному відділі знаходиться 38 175 одиниць документів
Міська рада, опубліковано 21 січня 2023 року о 18:06

Протягом минулого року фахівцями архівного відділу проведено перевірку п’яти фондів  № 369 - Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради, № 352 – Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, № 431 - Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім.Т.Г.Шевченка, № 425 – Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім.Ф.Ракоці, № 532 – Мукачівський ліцей № 8 -  всього 2253 справи.

Видано 814 архівних довідок соціально-правового характеру, про нарахування заробітної плати та підтвердження стажу роботи, архівних витягів та копій документів особистісного характеру.

Надано 100 консультацій з питань ведення діловодства, архівної справи відповідальним за документообіг та архів в установах, організаціях. Виконано 43 запити Пенсійного фонду та 8 адвокатських запитів.

Проведено 7 засідань експертної комісії архівного відділу на яких схвалено 120 документів.

Прийнято на державне зберігання 184 одиниці зберігання документів з кадрових питань ліквідованих установ та 105 одиниць зберігання документів НАФ. Всі справи підшито, впорядковано, складено описи справ.

Відреставровано близько 700 справ із кадрових питань (особового складу) ліквідованих установ.