Начальником архівного відділу Мукачівської міської ради Оксаною Лабош підготовлено та здано річну звітність
Архівний відділ, опубліковано 06 грудня 2021 року о 14:00

На виконання листа Державного архіву Закарпатської області від 16.11.2021 року № 468/01-08 «Про планування роботи архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад  на 2022 рік та звітність за 2021 рік», начальником архівного відділу Мукачівської міської ради Оксаною Лабош підготовлено та здано річну звітність. Виконання плану заходів на 2021 рік Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду 2020-2024 роки; тематика запитів соціально-правового характеру, що переважала у 2021 році та прогноз щодо збільшення (зменшення) кількості звернень у 2022 році; план розвитку архівної справи у Мукачівській міській раді та звіт про його виконання за поточний рік; наявність механізму приймання електронною поштою звернень громадян; паспорт архівної установи, - ці та інші питання висвітлено у річній звітності.