Надано дозвіл на розроблення детального плану території обмеженої вулицями Зріні Ілони та Шевченка Тараса в місті Мукачево
Управління міського господарства, опубліковано 22 грудня 2022 року о 15:59

Сьогодні 22.12.2022 рішенням сесії Мукачівської міської ради надано дозвіл на розроблення детального плану території  обмеженої вулицями Зріні Ілони та Шевченка Тараса  в місті Мукачево з метою реалізації повноважень з комплексної забудови території міста відповідно до плану зонування міста Мукачева, для раціонального використання земель під будівництво та створення належних умов для забезпечення мешканців міста житлом та об'єктами громадського призначення. Фінансування робіт з розробки детального плану території буде здійснити за рахунок власника земельних ділянок. Відділу архітектури та містобудування управління міського господарства Мукачівської міської ради забезпечити:

Складання та затвердження проекту завдання на розроблення детального плану території; надання вихідних даних на розроблення містобудівної документації; розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством; проведення процедури громадських слухань проекту детального планування для врахування громадських інтересів відповідно до чинного законодавства.