Надано дозвіл на розроблення детального плану території по пров. Штолцеля Вільгельма в м. Мукачево
Управління міського господарства, опубліковано 29 квітня 2021 року о 16:23

На черговій сесії Мукачівської міської ради 29 квітня 2021 року надано дозвіл на розроблення детального плану території по пров. Штольцеля Вільгельма в м. Мукачево, загальною площею 0,1351 га з кадастровим номером 2110400000:01:012:0822 з метою зміни цільового призначення із земель «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» у землі «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури». Замовником розроблення детального плану визначено виконавчий комітет Мукачівської міської ради. Фінансування робіт з розробки детального плану території буде здійснено за рахунок власника земельної ділянки – Вощепинець Миколи Миколайовича згідно з листом — зобов'язання.