Надано дозвіл на розроблення детального плану території за межами населеного пункту села Шенборн Мукачівської міської територіальної громади
Управління міського господарства, опубліковано 29 липня 2021 року о 11:56

На черговій сесії Мукачівської міської ради 29 липня 2021 року прийнято рішення про розроблення детального плану території за межами населеного пункту села Шенборн Мукачівської міської територіальної громади з метою раціонального використання земель та зміни цільового призначення земельних ділянок із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості.

Замовником розроблення детального плану визначено Мукачівську міську раду. Фінансування проектних робіт містобудівної документації буде здійснено за рахунок власників земельних ділянок ТОВ «ФАЛКОН КАПІТАЛ» (код ЄДРПОУ 42149663), ТОВ «СРІБНА ОСЕЛЯ» (код ЄДРПОУ 42884145), гр.Данько С.А.,