Напівмарафон у Мукачеві: найспротивніша подія осені на старті
Міська рада, опубліковано 17 вересня 2021 року о 12:20

19 вересня стадіон ДЮСШ офіційне відкриття о 8.40, приходь і ти разом з друзями та сім’єю.

В суботу, з 11-ої по 16-ту годину на стадіоні ДЮСШ учасники зможуть отримати стартовий пакет, о 12-ій розпочнеться  екскурсія містом, а вже о пів на п’яту в мукачівському замку відбудеться піца-паті. Неділя, о 7.45 розпочинає роботу стартове містечко, спортсмени зможуть зареєструватися й також отримати стартові пакети. О 8.40 відбудеться урочисте відкриття, а о 9.15 - розминка перед стартами. О пів на десяту стартують бігуни  на основні дистанції - 21 та 10 кілометрів, а о 9.30 – учасники благодійного забігу. З 9.40 по 10.30 зможуть позмагатися найменші бігуни півмарафону, дистанції для діток 100 та 400 метрів. О 10.30 - нагородження переможців дитячих стартів, а о пів на дванадцяту розпочнеться бограч-паті. Найшвидших бігунів, які першими подолають 10 кілометрів та напівмарафонську  дистанцію нагороджуватимуть о 13-ій годині, опісля відбудеться розіграш призів у лотерею.