Народження дитини - одна з найпрекрасніших миттєвостей у житті жінки
Міська рада, опубліковано 17 травня 2022 року о 14:16

Щоб пологи були легкими та без ускладнень, а життю дитини та матері нічого не загрожувало, варто народжувати виключно у пологовому будинку.

У пологовому відділені Лікарні святого Мартина щодня на світ з'являється кілька малюків, а за місяць - близько 200.

У більшості випадків, кваліфікований персонал, радить породіллям народжувати самостійно (вагінально). Якщо ж є покази до процедури кесаревого розтину, при ускладнених пологах, або з інших важливих причин, лікарі виконають оперативне розродження. Також в пологовому відділенні нашого закладу, виконується нова методика операції кесаревого розтину - вилучення дитини з цілим плідним міхуром. Її мета - запобігання передачі інфекції від матері до дитини. Пологове відділення повністю забезпечене всім необхідним обладнанням та медикаментами, а весь комплекс медичної допомоги надається пацієнткам безкоштовно.

Більше про пологи та народження дитини розповідає у відео лікар акушер-гінеколог Надія Бухало

м. Мукачево, вул.Грушевського, 29 (Діагностичний центр лікарні)

вул.Пирогова, 8-13 (стаціонарні відділення)

callcentr:

Детальніше в сюжеті