Націоналізувати Закарпаттяобленерго: в Мукачеві депутати звернулись до Президента та РНБО
Міська рада, опубліковано 01 лютого 2023 року о 08:46

Звернення схвалено на позачерговій сесії міськради.

«Як відомо, у Мукачеві вже багато років як ліквідована система центрального опалення - за всі ці роки це давало змогу заощаджувати значні кошти мешканцям міста, так як кожен житель індивідуально обігрівав своє помешкання і не залежав від спільної системи опалення та постачання гарячої води. Зараз же ситуація є критичною, у порівнянні з іншими областями країни. Ми, як депутати міської ради, не розуміємо такої ситуації і вважаємо, що це є штучним обмеженням нашої громади. Люди готові терпіти ці тимчасові незручності і обмеження, але коли вони є справедливими і такими, що дозволяють забезпечити мінімальний комфорт для родин, особливо з малими дітьми.

Якщо справа в «Закарпаттяобленерго», то ми звертаємося до Вас та РНБО з проханням розглянути націоналізацію даного підприємства і переведення його у державну власність, через те, що є дані, що компанія через офшори належить проросійським політикам та громадянами росії.

Пане Президенте, просимо розглянути наше звернення та доручити відповідним органам вивчити дане питання, щоб жителі Мукачівської громади та всієї Закарпатської області могли отримувати електропостачання хоча б на рівні з іншими містами та регіонами України. А також, розглянути питання про націоналізацію «Закарпаттяобленерго» на засіданні РНБО», - йдеться в тексті звернення.