Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) оголосило прийом заявок на участь у новій грантовій програмі з підтримки мікро- та малих підприємств (ММП) України
Відділ економіки, опубліковано 07 червня 2022 року о 16:37

Грантова програма GIZ спрямована на зміцнення мікро- та малих підприємств (ММП) у визначених областях України (Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська та Чернівецька області) для надання підтримки бізнесу, посилення стійкості економіки, створення нових робочих місць для внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) та місцевого населення у приймаючих громадах задля зміцнення економіки на національному та місцевому рівнях, що зазнала негативного впливу від війни в Україні.

Для участі у Конкурсі запрошуються проєктні заявки за одним із ЛОТів з максимальним розміром фінансування залежно від обраного ЛОТу:

• ЛОТ 1. Підтримка мікро- або малих підприємств у приймаючих громадах, що забезпечують працевлаштування ВПО (від 1 до 3 тис. євро).
  • ЛОТ 2. Підтримка переміщеного бізнесу із територій, тимчасово окупованих внаслідок воєнних дій (до 5 тис. євро);
  • ЛОТ 3. Підтримка бізнесу, власник якого, або ж не менше 30% працівників якого належать до соціально-вразливих груп населення (до 5 тис. євро).

Грантова підтримка надаватиметься задля економічного відродження за такими напрямками підприємницької діяльності:

1. Продовольча безпека (виробництво, переробка, ланцюги постачання, роздрібна торгівля, тощо)
  2. Безпека сільського господарства (паливо, добрива, насіння, пестициди, обладнання, тощо)
  3. Медична безпека та охорона здоров’я (ліки, медичні товари, наприклад, обладнання та витратні матеріали, соціально-психологічна підтримка для дітей, літніх людей, ВПО тощо)
  4. Безпека транспорту та логістики (зберігання, транспортування, розподіл продуктів харчування, ліків, обладнання для виробництва продуктів та ліків, перевезення людей тощо).

Кінцевий термін подання заявок: 22 червня 2022 року до 23:59 (за київським часом).

Адміністративну та організаційну підтримку Грантової програми забезпечує Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК». Детальна інформація про Конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-проєктів та Посібник з підготовки та подання заявок на участь у конкурсі розміщені на сайті ТЦК www.ccc-tck.org.ua та на сторінці ТЦК в соціальній мережі Facebook www.facebook.com/ccc.creative.centre.

Для отримання додаткової інформації щодо умов Kонкурсу, процедури подання заявок та пов’язаних із цим запитань можна звертатися до Творчого центру ТЦК електронною поштою manager@ccc.kiev.ua, або за телефоном 0 (800) 406 411 з 10:00 до 18:00 у робочі дні.