Нове осучаснене фойє для відпочинку та дозвілля школярів!
Міська рада, опубліковано 29 грудня 2021 року о 12:27

У Мукачівській школі №13 відкрили два проєкти, які реалізували у рамках Шкільного громадського бюджету. В навчальному закладі оновили приміщення фойє, тут облаштували зону відпочинку для школярів, встановили полички для буккросингу, розташували зручні лави та дивани для читання й проведення вільного часу школярів.

Шкільний громадський бюджет у Мукачівській громаді запровадили цього року. Учні навчальних закладів можуть реалізувати всі свої ідеї, тим самим покращити та вдосконалити умови навчання та дозвілля у школах. Цьогоріч для реалізації, шляхом голосування, школярі обрали 14 великих та 13 малих проєктів.