Нові поштові адреси присвоєно 8 об'єктам нерухомого майна
Управління комунальної власності та архітектури, опубліковано 06 жовтня 2020 року о 14:16

На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради, яке відбулося сьогодні 06 жовтня 2020 року прийнято рішення «Про поштові адреси». Розглянувши заяви громадян та клопотання підприємств і організацій, на підставі поданих правовстановлюючих документів, матеріалів технічної інвентаризації, відповідно до Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об'єктам будівництва та об'єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення про присвоєння нових поштових адрес 8 об'єктам нерухомого майна. Власникам (балансоутримувачам) нерухомого майна встановити номерні знаки на об’єкті нерухомого майна після реєстрації права власності.