Оголошення добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора драматичного театру
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 15 лютого 2022 року о 14:49

Відповідно до Закону України «Про культуру» управлінням освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради 14 лютого 2022 року оголошено конкурс на посаду:

• директора Мукачівського драматичного театру (м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 1)

Керуючись частинами 3 і 6 статті 21-3 Закону України «Про культуру» управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду керівника Мукачівського драматичного театру.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

• незалежні фахівці у сфері культури;
  • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
  • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
  • є членом трудового колективу, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація подає до управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради по 4 березня 2022 року включно в письмовому вигляді та на електронну адресу відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради v.cul@mukachevo-rada.gov.ua: лист у довільній формі з позначками: «кандидатури до складу конкурсної комісії Мукачівський драматичний театр (громадські організації)», підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії.

До листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.

Подані пропозиції розглядаються управлінням освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради протягом 5-9 березня 2022 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Палацу культури і мистецтв (вул. Штефана Августина, 19, м. Мукачево, конференц зал) 10 березня 2022 року 14.00 год. в режимі он-лайн трансляції.