Оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності
Управління міського господарства, опубліковано 17 червня 2021 року о 10:30

Управління міського господарства Мукачівської міської ради інформує про оголошення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки (визначення ринкової вартості для подальшої приватизації) наступних об’єктів нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади :

Назва об'єкту

Площа, м2

Адреса об`єкта нерухомого майна

1.

Нежитлові приміщення

м. Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 3, прим. 4 (другий поверх)

2.

м. Мукачево, вул. Валленберга Рауля, 52

3.

м. Мукачево, вул. Штефана Августина, 3

4.

м. Мукачево, вул. Маргітича Івана, 45, прим. 29

Для участі в конкурсі претенденти надають таку конкурсну документацію:

• заява на участь у конкурсі за формою;
  • копія установчих документів претендента;
  • копії кваліфікаційної документації оцінювачів, які працюють або будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку (у випадку залучення інших експертів до виконання робіт з оцінки майна та підписання звітів про оцінку майна);
  • надати письмові згоди на виконання робіт, завірені їхніми особистими підписами;
  • копія сертифіката суб’єкта ліцензійної діяльності, виданого відповідними органами;
  • інформація про претендента (резюме): досвід роботи на ринку послуг.
  • Копії документів мають бути завірені в установленому порядку.

Конкурсні пропозиції претендентів подаються в запечатаних конвертах (окремий конверт для кожної пропозиції) і мають містити пропозиції щодо вартості робіт (калькуляції витрат) та терміну виконання робіт. Конкурсні пропозиції особисто подаються до Центру надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради або надсилаються на адресу Мукачівської міської ради поштою (просимо учасників конкурсу врахувати час на доставку поштового відправлення адресату та направити свої конкурсні пропозиції завчасно).

Термін подання заяв на конкурс – до 01.07.2021р. включно.

Конкурс відбудеться 05.07.2021р. в 10.00 в малому сесійному залі Мукачівської міської ради, за адресою: м. Мукачево, площа Духновича Олександра, 2. Тел. для довідок: 066-216-56-28.