Оголошення про громадські слухання
Управління міського господарства, опубліковано 18 серпня 2021 року о 19:22

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Детальний план території для проектування та будівництва аеропорту

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

Виконавчий комітет Мукачівської міської ради

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території для проектування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської міської територіальної громади, розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 21 липня 2021 року на сайті Мукачівської міської ради (https://mukachevo-rada.gov.ua/) та триватиме до 21 серпня 2021 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

20 серпня 2021 10:00 годині в Центрі громадськості та національних культур Мукачівської міської ради за адресою: м. Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 30.

Ознайомитися з проектом Детального плану території для проектування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської міської територіальної громади та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, площа Духновича Олександра, буд. 2.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до відділу архітектури та містобудування управління міського господарства Мукачівської міської ради.

Відповідальна особа: Буднік Володимир Юрійович тел. 0666331880 e-mail: u.mg@mukachevo-rada.gov.ua

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 21 серпня 2021 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

89600, Закарпатська обл., м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, буд. 2

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.