Оголошення про право на приватизацію
Управління міського господарства, опубліковано 18 серпня 2021 року о 08:47

Відповідно до Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду” громадяни України, які постійно проживають у квартирах (будинках) державного житлового фонду мають право на їх приватизацію. На виконання вимог даного Закону, Мукачівською міською радою проводиться передача квартир комунальної форми власності у приватну (спільну сумісну та часткову) власність громадян, які на законних підставах проживають у квартирах державного (комунального) житлового фонду. Громадянин, який виявив бажання приватизувати займану ним і членами його сім’ї на умовах найму квартиру (будинок), жиле приміщення в гуртожитку, кімнату у комунальній квартирі звертається за місцем проживання із заявою та необхідним пакетом документів до органів місцевого самоврядування через центр надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради.

Звертаємо вашу увагу, що на виконання діючого законодавства України, Мукачівська міська рада буде проводити реєстрацію права власності неприватизованого житла за Мукачівською міською радою, тому закликаємо всіх мешканців, які проживають у  квартирах (будинках) державного житлового (комунального) фонду скористатись своїм законним  правом на безоплатну приватизацію житла.

Для більш детальної інформації можете звернутись до управління міського господарства Мукачівської міської ради за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2, каб. № 78-79 (тел. 066 633 20 03).