Оголошено переговорну процедуру
Юридичний відділ, опубліковано 30 вересня 2021 року о 14:10

Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради оголошено переговорну процедуру на закупівлю моніторів, маніпуляторів типу “миша та клавіатура”, багатофункціональних пристроїв, портативних принтерів.

30 вересня 2021 року за результатами переговорів оприлюднено повідомлення про намір укласти договір з ФОП Шелейо М.В. (п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі"). Узгоджена ціна пропозиції учасника процедури закупівлі - 88250,00 грн без ПДВ. Дана закупівля здійснюється для покращення умов проживання та виховання дітей у дитячих будинках сімейного типу. Крім того, в рамках даної закупівлі придбаваються  вісім портативних принтерів для забезпечення роботи інспекторів з паркування Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради, виконання ними вимог ст. 283 КУпАП.

З інформацією про дану закупівлю можна ознайомитись