Оголошено спрощену процедуру на закупівлю робіт з виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція сільського клубу по вул. Ярослава Мудрого, 66А с. Ключарки Мукачівської ОТГ»

15 листопада 2021 року в.о. уповноваженої особи Управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради на сайті електронних закупівель «Prozzoro» подано оголошення №UA-2021-11-15-003537-a на закупівлю робіт з виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція сільського клубу по вул. Ярослава Мудрого, 66А с. Ключарки Мукачівської ОТГ».

Очікувана вартість закупівлі - 250 000,00 грн.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 24 листопада 2021 00:00. Дата аукціону буде запланована після 19.11.2021.

Замовником робіт є Управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради.