Оголошення щодо формування робочої групи
опубліковано 02 березня 2023 року о 16:13

На виконання розпорядження Мукачівського міського голови  від 01.03.2023  року № 84/35-23 «Про організацію  проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності виконавчого комітету та виконавчих органах Мукачівської міської ради у діяльності Мукачівської міської ради» запрошуємо  представників громадськості подати свої кандидатури для включення до складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у Мукачівській  міській раді.

До складу робочої групи включатимуть представників зовнішніх заінтересованих сторін (у разі надходження відповідних пропозицій), якщо вони володіють знаннями про середовище Мукачівської  міської ради та/або мають досвід роботи у сфері діяльності Мукачівської міської ради та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції.

До кандидатів для включення до складу робочої групи належать (вимоги до кандидатів):

• представники інститутів громадянського суспільства, які здійснюють громадський контроль за діяльністю Мукачівської міської ради;
  • експерти, які володіють спеціальними знаннями у сфері діяльності Мукачівської міської ради та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції;
  • представники юридичних осіб, які взаємодіють з Мукачівською міською радою або є споживачами адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Мукачівської міської ради.

До складу робочої групи не включатимуть зовнішніх заінтересованих сторін та їхніх представників у разі наявності відомостей про них у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Пропозиції направляти на електронну адресу Мукачівської міської ради zapcorrupt@mukachevo-rada.gov.ua протягом 10 днів з дня оприлюднення вищевказаного розпорядження із зазначення ПІБ та контактної інформації.