Онлайн-курс з мінної безпеки доступний для усіх бажаючих на освітній платформі «ЗРОЗУМІЛО»

В Україні запрацював онлайн-курс із мінної безпеки "Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!". Відеоуроки «Дивись під ноги! Дивись куди йдеш!» розробили Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

Ці курси розраховані для усіх громадян, адже нині близько 30% території нашої країни замінована. Є ймовірність того, що можна натрапити на різні вибухонебезпечні предмети на будь-якій ділянці.

Україна, на жаль, за останній рік стала самою замінованою країни Європи й входить в десятку найбільш замінованих країн світу. На жаль, статистика говорить про те, що кожен день гинуть або травмуються люди через міни.

Цей курс складається з п'яти роликів, які знаходяться на платформі "Зрозуміло". Треба зареєструватися на освітній платформі, переглянути ролики та пройти коротке тестування. Після цього на вашу електронну адресу надійде сертифікат про проходження цього курсу. Цей курс розрахований на людей різного віку. Тобто підійде, як дорослим, так і дітям.

Зазначений онлайн-курс можна переглянути за посиланням

До уваги всіх! У разі виявлення підозрілих предметів, просимо повідомляти Мукачівське районне управління ГУ ДСНС (тел. 101) та Мукачівське районне управління поліції (тел. 102).

Будьте обережні!