Онлайн-екскурсії та квести туристичні події 2020 року
Міська рада, опубліковано 19 січня 2021 року о 11:16

2020 рік був багатий на онлайн-екскурсії серед них:

• «Мукачівський замок Паланок»;
  • «Над Мукачевом»;
  • «Закарпатські сакури»;
  • «Знай рідне місто»;
  • «Мукачівські закапелки»;
  • «Таємниці Паланку»;

А також відеопрогулянки та відеоогляди містом;

• відкриту екскурсію «Мукачево – маленький Єрусалим»;
  • «Архітектура Мукачева»;
  • туристичну подорож для дітей в рамках програми «Схід та Захід разом»;
  • театралізоване дійство «Сватанки в замку на Валентина»;
  • історія життя видатного художника Міхая Мункачі «Закоханий в сонце»;

Організовано та проведено фестиваль-конкурс:

• «Червене вино 2020»;
  • «Варишська палачінта 2020» та велозмагання для дітей в рамках фестивалю.

Також проведено зустріч та огляд локацій разом з представниками Українсько-Японського центру Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського з приводу організації фестивалю «Ханамі», присвяченого цвітінню сакури. 6 березня відбулися установчі збори Громадської спілки "Дорога вина та смаку Закарпаття", в яких взяли участь понад 30 учасників. В рамках відзначення Міжнародного дня музею в замку «Паланок» відбулася презентація проєкту «Купуй Закарпатське!» з метою підтримки локальних крафтових виробників.

27 липня проведено онлайн-заходи: в рамках «Параду сажотрусів» та 22 серпня фестивалю-реконструкції весілля Ілони Зріні та Імре Текелі. Завдяки проєкту Реміснича мануфактура "Паланок" вересень був багатий на квест-екскурсії  Мукачівським історичним музеєм. Проєкт розроблено Мукачівським історичним музеєм спільно з фахівцями туристично-інформаційного центру та іншими партнерами в рамках програми "Культура. Туризм. Регіони" Українського культурного фонду.  Він пройшов всі етапи оцінювання та отримав фінансування. Наразі відбувається його реалізація,  серед основних заходів – влаштування 4-5 локацій для ремісників з метою проведення майстер-класів, виготовлення сувенірів, проведення екскурсій, ремонт відповідних приміщень та закупівля обладнання для ремісників. 11 листопада на площі біля монумента Святому Мартину проведено урочистості з нагоди відзначення Дня Святого Мартина. 25 грудня в Мукачівському історичному музеї відбулися святкування «Різдва в замку».