Оновлений склад архітектурно-містобудівної ради
Управління комунальної власності та архітектури, опубліковано 22 грудня 2020 року о 15:42

На  черговому засіданні виконкому 22 грудня 2020 року прийнято рішення про затвердження нового складу  архітектурно-містобудівної ради для професійного колегіального розгляду та обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних проєктних рішень об’єктів архітектури та містобудування, а також основних положень архітектурно-планувальних завдань та програм на розробку значних об’єктів архітектури та містобудування. Очолює архітектурно-містобудівну раду начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор Івановчик Іван Іванович.