Оперативний план щодо запобігання поширенню поліомієліту затвердили на комісії ТЕБ та НС Мукачівської міської ради

03 листопада 2021 року в Мукачівській міській раді відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Одним із важливих питань, що винесено на розгляд комісії - це заходи з недопущення виникнення захворювання на поліомієліт на території Мукачівської міської територіальної громади. З метою запобігання поширенню поліомієліту, відповідно до Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, рішенням комісії затверджено „Оперативний план протиепідемічних заходів щодо попередження поширення поліомієліту на території Мукачівської міської територіальної громади”.

З метою забезпечення контролю за дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19,  рішенням комісії визначені завдання щодо перевірки дотримання карантинних правил у громадських місцях. На комісії обговорили також питання щодо дотримання санітарних норм у харчоблоках закладів освіти  Мукачівської міської територіальної громади.