Оплата штрафу має бути коректною
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 08 лютого 2022 року о 14:24

Вкотре звертаємо увагу всіх громадян на те, що при здійсненні оплати адміністративних стягнень потрібно уважно дивитись на реквізити платежу для коректного зарахування коштів. Неодноразово на гарячу лінію надходять дзвінки від громадян із проханням зарахувати кошти за штраф, але кошти помилково зараховані на рахунок патрульної поліції, оплату послуг чи взагалі помилково зараховані на рахунки які важко ідентифікувати. Диспетчери управління з розумінням ставляться до кожного дзвінка, але ні працівники управління, ні банки не несуть відповідальності за дії осіб, які здійснюють транзакції. Одним із найпростіших способів сплатити штраф накладений інспекторами управління муніципальної інспекції є QR-код нанесений на повідомленні. При сплаті за допомогою QR-коду не потрібно вводити номери рахунків чи будь-які інші реквізити, так як всі дані вже згенеровані системою для спрощення системи оплати. Якщо особа здійснює оплату через мобільний додаток, то для коректного зарахування коштів потрібно чітко вводити рахунок зазначений на повідомленні. Також безпомилково оплатити штраф можна у будь-якому відділені банку чи Укрпошти за допомогою спеціалістів. Будьте уважні та законослухняні для збереження власного часу та особистих коштів.