Оприлюднено звіт про договір про закупівлю послуг з оновлення програмного забезпечення (програмно-технічного комплексу «Віче»)
Юридичний відділ, опубліковано 25 листопада 2020 року о 13:21

24 листопада 2020 року Уповноваженою особою, відповідальною за організацію та проведення спрощених закупівель Замовника - виконавчого комітету Мукачівської міської ради, у зв'язку з необхідністю закупівлі послуг з оновлення програмного забезпечення, оприлюднено звіт про договір про закупівлю послуг з оновлення програмного забезпечення ( програмно-технічного комплексу (ПТК) «Віче», укладений без використання електронної системи закупівель з ПрАТ «Мікросистема» на суму 28 200,00 грн. без ПДВ.

Згідно п. 2 ч. 7 ст. 3 Закону України " Про публічні закупівлі", придбання замовником товарів, робіт та послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків, зокрема, існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності.