Оренда велосипедів, зони відпочинку та власний бренд: що цікавить школярів нашого міста
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 30 жовтня 2020 року о 21:14

Днями о 14:00 відбулося планове засідання Мукачівської учнівської ради старшокласників.

Відповідно до порядку денного, її члени опрацювали ідеї подальшого розвитку міста Мукачева. Керуючись власним життєвим досвідом та нестримним бажанням робити навколишнє середовище кращим, учням вдалося висвітлити питання, які найбільше їх цікавлять. Зокрема ідеї, щодо встановлення станцій для самостійної оренди велосипедів, облаштування безкоштовних зон відпочинку для молоді та створення власного бренду. Наразі, ці та багато інших проєктів, потребують невеликого корегування, щоб згодом учні могли їх презентувати міському голові та органам Мукачівської міської ради. У дискусії брали участь представники наступних закладів загальної середньої освіти: СШ №4, Ліцей №5, ЗОШ №1 ім. О. Пушкіна, ЗОШ №7, СШ №16, ЗОШ №20 ім. О. Духновича, Мукачівський ліцей. Члени МУРСу, за підтримки органів місцевого самоврядування, намагатимуться досягти поставлених цілей у вирішенні соціально-побутових питань наших мешканців.