Гаряча лінія міста
(03131) 3-46-91
Меню
Отримано містобудівні умови

На замовлення Управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради відділом архітектури та містобудування УМГ надані містобудівні умови і обмеження для проектування об'єкта реконструкції Мукачівської гімназії №15 Мукачівської міської ради Закарпатської області в м.Мукачево, вул.Лермонтова Михайла,12 та Мукачівського закладу дошкільної освіти №14 Мукачівської міської ради Закарпатської області в м.Мукачево, вул.Лермонтова Михайла,10 під ліцей.

Запроектована старша школа це заклад загальної середньої освіти III ступеня) 10-12 класи, місткість – 50 класів загальною кількістю 1245 учнів. При проектуванні школи  будуть враховані основні принципи і тенденції реформування середньої школи «Нова українська школа».

Об’єкт запроектований на ділянці існуючої школи-інтернату і ДНЗ №30 по вул. Лермонтова Михайла в безпосередній близькості до міського парку, комплексу дитячої спортивної школи та аквапарку «Карпатія».

В проекті передбачені учбові класи, кабінети історії суспільствознавства, літератури, географії, математики, лінгафонні кабінети, лабораторії фізики і хімії.

Також в навчальний процес включено виробниче виховання учнів. Для цієї цілі запроєктований блок навчально-виробничих майстерень, а саме  по обробці металу, деревини, тканин, електромайстерня, майстерня кулінарії.

Спортивні заняття передбачені в універсальному залі і тренажерно-гімнастичному залі. Для поточних занять і проведення культурно-масових заходів запроєктований актовий зал-аудиторія, а також 3-світній атріум для проведення розважальних заходів – вечорів, дискотек тощо.

Для проведення занять на свіжому повітрі запроєктований внутрішній відкритий дворик з об’ємом учбової обсерваторії.

Верхня експлуатована тераса також включена в навчальний процес, де передбачено розведення і догляд за різними видами рослин, що додатково покращує теплотехнічні характеристики огороджуючих конструкцій будівлі.

На третьому поверсі школи запроєктована бібліотека з читацьким залом, абонентом з каталогом і книгосховищем. Читацький зал має вихід на експлуатовану озеленену терасу для занять на свіжому повітрі та відпочинку.  

Для харчування учнів і викладачів запроєктована їдальня на 400 місць. Обідній зал межує з атріумним простором і має експлуатовану антресоль-терасу.

На території школи запроєктований аван-зона з майданчиками і стоянками для автомобілей, велосипедів і самокатів, навчально-дослідна ділянка з теплицею і зоокутком, а також блок господарських приміщень.

Благоустрій території запроєктований з максимальним збереженням існуючих земельних насаджень.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux