Отримано позитивний експертний звіт по об’єкту «Капітальний ремонт внутріквартальних проїздів по вул. Набережна Незалежності, 1, 1А (Мічуріна Івана) у м. Мукачево (коригування)»

Отримано позитивний експертний звіт №543.6366.22 від 22.12.2022 р. виданий ДП «Західний ЕТЦ» по об’єкту «Капітальний ремонт внутріквартальних проїздів по вул. Набережна Незалежності, 1, 1А (Мічуріна Івана) у м. Мукачево (коригування)», генеральним проектувальником якого є ПП «Інжинирингова компанія «Дорпроектстандарт».

Коригування ПКД проведено в розділі Водопостачання та водовідведення згідно з змінами до технічних умов №43 від 19.02.2018р. виданих КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради від 21.11.2022 р. Також при коригуванні проєктно-кошторисної документації було внесено зміну обсягів робіт; здійснено перерахунок кошторисної документації з внесенням понесених витрат, згідно з довідкою замовника та відомості обсягів виконаних робіт по факту.

На Технічній раді Мукачівської міської ради було погоджено Наказ про затвердження проектно-кошторисної документації. Загальна кошторисна вартість будівництва в поточних цінах станом на  21.12.2022 року складає 5947,437 тис.грн.