Міська рада, опубліковано 24 грудня 2022 року о 08:00

Протягом останніх двох тижнів у Палаці культури і мистецтв діяла «Різдвяна виставка», на якій були представлені творчі роботи вихованців Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. За цей період кожен бажаючий мав змогу зробити благодійний внесок (будь-яку комфортну суму), обравши виріб, який найбільше сподобався на виставці.

Приємно повідомити підсумки благодійної виставки - завдяки ініціативі Палац культури і мистецтв більшість робіт знайшли своїх власників, а для Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями вдалося зібрати 6 800 грн!

Сьогодні директор Палацу культури і мистецтв Юрій Чорій передав всі донати директорці Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженням Оксані Ковач, які будуть спрямовані на творчий розвиток вихованців цього закладу.

Добро переможе!