Паркування транспортних засобів на зелених зонах та тротуарах – заборонено
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 24 червня 2022 року о 14:00

В ході патрулювання спальних районів міста, інспекторами відділу паркування, в одному з районів міста було авто, шо припарковане на зеленій зоні. Водій авто знаходився з неподалік, та мав намір залишити транспортний засіб, щоб піти у своїх справах. Зауваження інспекторів викликало в громадянина негативну реакцію, адже, за його словами, він не бачить жодного дорожнього знаку, який би забороняв зупинку чи стоянку його автомобіля безпосередньо на цьому місці.

Інспектори роз'яснили водієві пп. 13.1.8 п. 13.1. Розділу 8 "Правил благоустрою міста Мукачево", який прямо забороняє здійснювати наїзди транспортних засобів на тротуари, бордюри, газони, зелені зони та насадження в тому числі, які знаходяться в парках та скверах. Після роз’яснення норм права, водій вибачився та перепаркував своє авто.

Управління муніципальної інспекції нагадує: санкція ст. 152 КУпАП передбачає штраф у розмірі від 340 до 1360 грн.