Патронат над дітьми
Служба у справах дітей, опубліковано 10 лютого 2023 року о 11:39

Внаслідок неналежного виконання батьками обов’язків по вихованню та догляду за дітьми, службі у справах дітей Мукачівської міської ради час від часу доводиться вилучати дітей з таких родин. З метою комфортного тимчасового влаштування цих дітей до часу набуття ними статусу або повернення в біологічні родини, існує потреба в родинах патронатних вихователів, які готові поділитись любов’ю, душевним теплом і мають бажання допомогти і підтримати дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.

Для того, щоб стати патронатним вихователем, бажаючі мають заявити про себе службі у справах дітей Мукачівської ради та зібрати наступний пакет документів: висновки про стан здоров’я всіх членів родини, довідки про відсутність судимості та їх згоду на влаштування дитини до сім’ї,  копії документів, підтверджуючих особу кандидата та родинні стосунки з членами сім’ї, а також наявність права власності або права користування житловим приміщенням.

Детальну консультацію можна отримати за тел. (03131) 21018.