Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні "земельної" комісії
Секретаріат ради, опубліковано 18 серпня 2021 року о 16:22

Перелік проєктів:

1. Про надання дозволу на списання основних засобів комунального підприємства.
  2. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  3. Про затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність (крім земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, та випадків передачі земельної ділянки власнику розташованого на ній жилого будинку, іншої будівлі, споруди).
  4. Про передачу земельних ділянок у власність, що перебувають у користуванні громадян та на яких розташовані житлові будинки, іншої будівлі і споруди.
  5. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
  7. Про затвердження актів встановлення меж земельних ділянок.
  8. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  9. Про затвердження звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності, які підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  10. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
  11. Про врегулювання питань нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  12. Про внесення змін до деяких рішень Мукачівської міської ради.
  13. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території для проектування та будівництва аеропорту в Закарпатському регіоні на території Мукачівської міської територіальної громади».
  14. Про розроблення детального плану території обмеженої вулицями Миру, Київська, Петкі Шандора та Роглєва Миколи у місті Мукачево.
  15. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Мукачівської міської територіальної громади.
  16. Про затвердження Програми збереження історичного виду фасадів та/або дахів багатоквартирних будинків, що розташовані в межах зони історичного ареалу міста Мукачево, підтримки співвласників багатоквартирних будинків, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у проведенні капітального ремонту спільного майна (фасадів та/або дахів) у багатоквартирних будинках, що розташовані в межах історичного ареалу м.Мукачево на 2022-2024 роки.
  17. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Мукачівської міської територіальної громади зарядного пристрою для електромобілів та передачі його на баланс ММКП «Мукачівпастранс».