Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики
Секретаріат ради, опубліковано 23 листопада 2021 року о 16:33

Перелік рішень:

1. Про затвердження Програми зайнятості населення Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  2. Про затвердження Програми  додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської  територіальної громади на 2022-2024 роки.
  3. Про затвердження Програми забезпечення прав окремих пільгових категорій громадян з числа жителів Мукачівської міської  територіальної громади на пільговий проїзд та пільговий телефонний зв’язок на 2022-2024 роки.
  4. Про затвердження Положення про щорічну премію Мукачівської міської ради «За ініціативу, творчість і педагогічний пошук у галузі культури та мистецтва» (нова редакція).
  5. Про затвердження Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева та Персонального складу комісії по присудженню щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева (нова редакція).
  6. Про затвердження Програми розвитку культури і мистецтв Мукачівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.