Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної комісії з питань інфраструктури
Секретаріат ради, опубліковано 18 грудня 2020 року о 16:21

1. Про затвердження Статутів Мукачівських міських комунальних підприємств в новій редакції.
  2. Про зміну назви виконавчого органу Мукачівської міської ради «Відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради» та затвердження Положення про Управління будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради.
  3. Про звернення депутатів Мукачівської міської ради.
  4. Про затвердження положення про технічну раду з розгляду проєктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту та благоустрою об'єктів комунальної власності при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради.
  5. Про приймання майна у власність Мукачівської міської територіальної громади.
  6. Про передачу майна з балансу Комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради на баланс Мукачівського міського комунального підприємства «Мукачівводоканал».
  7. Про передачу майна з балансу Управління міського господарства Мукачівської міської ради на баланс Комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради.
  8. Про внесення змін до Програми благоустрою території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.
  9. Про затвердження програми підтримки та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  10. Про затвердження Програми поточного ремонту об’єктів дорожньої інфраструктури Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  11. Про затвердження програми розвитку житлово-комунального господарства Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.