Перелік проєктів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні "земельної" комісії
Секретаріат ради, опубліковано 19 листопада 2021 року о 12:46

Перелік проєктів:

1. Про визначення балансоутримувача майна та закріплення його на праві господарського відання.
  2. Про прийняття у комунальну власність земельних ділянок від громадян для будівництва аеропорту на території Мукачівської міської територіальної громади.
  3. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в рамках реалізації проекту будівництва аеропорту на території Мукачівської міської територіальної громади.
  4. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  5. Про визначення земельних ділянок для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону та затвердження звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності, які підлягають передачі у власність шляхом викупу.
  6. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та укладання договорів оренди земель комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
  8. Про врегулювання питань нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади.
  9. Про врегулювання питань оренди нерухомого майна комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади
  10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Форнош.
  11. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.
  12. Про надання власникам земельних часток (паїв) дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв).
  14. Про передачу земельних ділянок у постійне користування.
  15. Про затвердження актів встановлення меж земельних ділянок.
  16. Про внесення змін до деяких рішень Мукачівської міської ради.
  17. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  18. Про передачу земельних ділянок у власність, що перебувають у користуванні громадян та на яких розташовані житлові будинки, інші будівлі і споруди.
  19. Про розроблення детального плану території обмеженої вулицями Росвигівська ˗ Митрополита Володимира в м. Мукачево.
  20. Про затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність (крім земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, та випадків передачі земельної ділянки власнику розташованого на ній жилого будинку, іншої будівлі, споруди).