Підписано меморандум про співпрацю по створенню індустріального парку
Відділ економіки, опубліковано 12 липня 2022 року о 15:32

Сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога підписав меморандум про співпрацю та взаєморозуміння при створенні Індустріального парку на території громади. Партнери Мукачівської громади, Ісіченко Андрій, директор ТОВ «ГЛОБАЛ ІНВЕСТ СІСТЕМС та Попов Олександр, співвласник НПП «ПРОМЕТЕЙ» мають багаторічний досвід у побудові та розвитку проєктів у сфері переробної промисловості, розробці та проектуванні високотехнологічного обладнання, створенні та формуванні логістичних напрямків по доставці вантажів.

Підписаний партнерами меморандум передбачає об’єднання зусиль, досвіду, наявних та залучених у майбутньому різноманітних ресурсів, у тому числі – інвестицій, для створення і розвитку на території Мукачівської міської територіальної громади індустріального парку, функціональне призначення якого полягає у розбудові сучасного виробничо-промислового комплексу будівельної спрямованості разом із розвиненою інженерною і транспортною інфраструктурою, складськими та адміністративними приміщеннями, офісним центром та громадською забудовою.

На території індустріального парку планується зосередити різні виробництва матеріалів будівельного призначення, таких як скло, різноманітні вироби з металу, панелі та легкі стіни з пінополіуретану, тощо, а також виробництва тих товарів, які є важливим елементом для їх транспортування у тому числі у великих об’ємах та на далекі відстані, а саме: промислового м’якого пакування та металевих контейнерів.

В результаті реалізації проекту передбачається створення близько 2500 нових постійно діючих робочих місць.