Підтримка наших захисників: рішенням виконкому затвердили програми фінансування військових формувань

Рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради затверджені програми для підтримки наших військових, які мужньо боронять Україну від російських загарбників:

• Програма поліпшення умов несення служби, організації виховного та навчального процесу у військовій частині А1556 на 2022 рік у новій редакції, на реалізації якої виділили із бюджету Мукачівської територіальної громади 21 млн. 100 тис. грн;
  • Програма забезпечення військових формувань Мукачівської міської територіальної громади для виконання оборонних заходів на період воєнного стану в новій редакції, на виконання якої виділено 6 млн.грн;
  • Програма підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у 27 прикордонному загоні на 2022 рік, на реалізацію якої виділено 6 млн. грн.

Основні завдання програм – забезпечення  майном, обладнанням та запчастинами, придбання військового спорядження (касок, бронежилетів, розвантажувальні жилети, тощо), придбання  товарів  для потреб підрозділів Збройних Сил України, Сил територіальної оборони та прикордонного загону.

Метою реалізації програм є: виконання заходів для усунення загрози державній незалежності України, її територіальній цілісності, створення сприятливих умов для несення військової служби, забезпечення проведення заходів національного спротиву та захисту кордонів України.